Sizi Arayalım

Kurumsal

Ar Peyzaj

100 % Müşteri Memnuniyetini esas alarak sürdürdüğümüz tüm faaliyetlerde nitelikli personel seçerek çalışmaya önem veriyoruz. Peyzaj Mimarı ve Ziraat Mühendislerimizin iş takibi ile bahçelerde sağlıklı görünüm adına süreklilik sağlamaktayız.

12
YIL
Deneyim

Bahçeniz için Kalıcı çözümler üretiyoruz..

5
UZMAN
Peyzaj Proje ve Bahçe Bakımlarında

Profesyonel Ekibimiz ile tüm bahçe ihtiyaçlarınız için sizinleyiz.

12
Yıl Tecrübe
Danışman Firma

Peyzaj Mimarı ve Ziraat Mühendislerimiz tarafından hazırlanan aylık raporlar ile tüm hizmetlerimizde Rutin Takip Sistemimiz oluşturulmuştur.  

Hakkımızda

Ar Peyzaj 12 yıllık peyzaj uygulamaları deneyimi ile; bahçe düzenleme, bahçe bakımı, otomatik sulama sistemi kurulumu, çim alan tesisi kurulumu, toprak drenajı gibi temel peyzaj düzenleme faaliyetlerini sürdürmektedir.

Peyzaj firmaları sektöründe en iyi olma hedefiyle; çim nasıl ekilir, çim sulama sistemleri, hazır çim uygulamaları, spring sulama projelendirmesi gibi temel başlıklar için bu sorulara çözüm ortağı olma hedefiyle yaklaşarak yenilikçi projeler üretmektedir.

Peyzaj bitkileri seçilirken bahçe düzenleme de minimalist yaklaşımlar ile peyzaj tasarımlarımıza yön vermekteyiz. Fabrika peyzaj uygulamaları, çim bakımı, villa bahçesi peyzaj, site peyzaj, bahçe bakım danışmanlık hizmetleri ile rutin ziyaretler kapsamında iş takibi de yaparak ziyaretlerimizle bahçelerin sağlıklı yaşamasını ve sürekliliğini takip ederiz.

Vizyonumuz

Peyzaj projelendirme alanında, müşteri odaklı fikirler ile bahçe düzenleme hizmetlerinde çözüm odaklı yaklaşımlarda bulunmak.

Peyzaj firmaları içerisinde peyzaj mimarı ve ziraat mühendisi kadrosuyla alanda devamlı izleme metodu ile fark yaratarak bahçelerin genel durumlarını haftalık kontrol edilebilen ve sağlıklı yaşayan alanlar olarak tutmalıyız.

Misyonumuz

Peyzaj uygulamalarında yenilikçi yaklaşımlarla, bahçe yapısına uygun peyzaj örnekleri geliştirerek çevre ve iş sağlığı bilinciyle bahçe düzenleme ve bakım faaliyetlerinde müşteri beklentilerine en güzel şekilde cevap verebilmek için çalışmalıyız.

Neden Ar Peyzaj

10 yılı aşkın süredir peyzaj, bahçe düzenleme, bahçe bakım danışmanlık hizmetleri konusunda yerinde takip sistemi kurarak elde ettiğimiz birikimler ile yol aldık.

Bahçelerde birbirinin benzeri projeler üretmektense özgün , kalıcı, alana uygun alt yapı çalışmaları ile birlikte tasarım yanı güçlü ve müşteri odaklı yaklaşımlarda bulunduk.
Otomatik sulama, hazır çim, rulo çim uygulamaları, bahçe bakım hizmetleri gibi peyzaj işlerinde istanbul merkezli firmamız önce alana uygun proje üretek ilerlemeyi seçmiştir.

Peyzaj örnekleri çeşitliliğini hedef alarak çevre düzenleme konusunda da birçok bahçe peyzaj uygulamalarına imza attık.

Villa bahçesi peyzaj, fabrika bahçeleri, otel peyzaj alanları gibi kurumsal peyzaj fihityaçları için öncesi ve sonrası bakım çalışmalarında da fark edildik.

Haftalık ziyaretler ile bahçe bakım hizmetlerinde düzenli raporlar sunarak iş takibi yapılmasının bilinciyle hareket ediyoruz.

AR PEYZAJ Peyzaj, sonrasında bahçe bakım hizmetleri gibi ihtiyaçlarınızın her aşamasında özellikle taşeron kullanmadan yenilikçi yaklaşımları benimseyerek proje odaklı çözüm önerileri sunmaktadır.