Sizi Arayalım

Danışmanlık

Danışmanlık

Bahçelerde mecvut bahçıvanınızla ya da firmamızca belirli periyotlarda getireceğimiz personel ile bakım hizmetlerini sürdürürüz.

Düzenli ziyaret ile bahçe bakımında sağlıklı bir görünüm elde etme hedefi ile çalışmaktayız.

Budama, makaslama, çapalama, zirai ilaçlamalar, gübreleme işleri ve sulama süreleri kontrolü ile tüm bahçe bakımı işlerini haftalık takip ederek sağlıklı ve kaliteli bir görünüm elde etmiş oluruz.

BAHÇE DÜZENLEME ÖNCESİNDE NELERE DİKKAT ETMELİYİZ ?

 

Bahçe düzenleme işine başlamadan önce ilk olarak alandaki güneş ve gölge durumuna, bahçenin alt yapısına dikkat etmeliyiz.

Toprak kalitesi bahçe düzenleme için en önemli unsurdur. Eğer eski toprak uzun zamandır bahçenizdeyse; bu toprağın belli oranda alandan uzaklaştırılması ileride bitki gelişimi açısından da son derece önemlidir.

Kaliteli toprak ve iyi bir toprak drenajına ulaşmadan bahçe düzenleme işine başlamak size uzun vadede birçok sorunu getirebilecektir. Sonrasında tasarıma uygun bahçe bitkileri seçerek bahçe peyzajı için ilk detaylar belirlenmelidir.

Otomatik sulama sistemi bahçe peyzajı ve bahçe düzenleme işindeki en önemli unsurdur. Doğru projelendirilmiş bir sulama işi alanda tüm bitkilerin yeter miktarda sulanmasını ve su tasarrufunu da beraberinde getirecektir.