Sizi Arayalım

Peyzaj Düzenleme Süreci

Teklifimiz Kabul Edildiğinde

Autocad çizimi ile hayat verdiğimiz ve son değişikliklerin karşılıklı konuşularak tamamlandığı anlaşma süreci ile bahçenizde yeni bir görünüm için artık hazırız.

Toprak alanda kod ayarlamaları, ihtiyaç varsa drenaj sistemi yapılması, otomatik sulama sistemi kurulumu, spring sulama da doğru projelendirme ile su tasarrufu sağlama çalışmaları birlikte yürütülür. Alt yapı çalışmaları tamamlandığında; dolgu toprak ihtiyacı belirlenir ve alana getirtilir. Kaba tesviyesi yapıldıktan sonra çim altı yastık toprak yani organik maddece zengin sağlıklı çimin gelişebileceği kaliteli toprak da getirilerek alan çim serimine uygun hale gelir.

Çim tohumu ya da hazır rulo çim yönteminden seçilen için uzman kadromuz ile mevsim şartları da gözetilerek bahçe dizaynı ileri seviyeye taşınmış olur. Doğru ekip ve yöntem ile peyzaj mimarı ve/ veya ziraat mühendislerimiz ile çim alan tesisi tamamlatılır.

Peyzaj bitkileri dikimi aşaması da aynı titizlikle başlatılarak uygun tasarım ile bitki kök gelişimi dikkate alınarak ve bitkilerin özelliklerine göre dikim aralıkları belirlenerek proje tamamlanmış olur.